Zurna Sohbet

Chat, Türkçesiyle “Söyleşi” fehvaına gelmektedir. İnternetin bilgiye ulaşım dair sergilediği performanstan sonrasında internetin yalnızca selen aktarımı muhtevain bileğil, aynı zamanda zevküsefa muhtevain bile kullanılabileceği bile düşünüldü. Bunun sonucunda da internet üzerinden insanların bir takma ad kullanarak (nickname) sohbet edip eğlenebileceği hem internet siteleri hem bile çeşitli programlar meydana getirildi. Chat, internet üzerinde hiç teşhismadığınız gelişigüzel biriyle binalabildiği kabil antrparantez teşhisdığınız kişilerle bile özel programlar yahut web siteleri aracılığıyla binalabilir.

Chat Siteleri
Chat siteleri teşhisdığınız yahut teşhismadığınız kişilerle internet üzerinden tanışma ve sohbet ika amacıyla kurulmuş internet siteleridir. Bu internet siteleri ekseriyetle programlama dilleri kullanılarak yahut amade scriptlerden yararlanılarak meydana getirilir. Bazı chat sitelerine giriş hareket etmek muhtevain yalnızca nickname (takma ad) geçirmek yeterli olurken birtakımlarındaysa sohbete sarrafiyelamadan önce kesinlikle üye olması gerekliliği bulunabilir. Bir zamanlar bütün internet kullanıcıları arasında pop olan Mynet ve ZurnaNet kabil siteler chat sitelerine sarrafiyelıca örnek olarak verilebilir.

Chat Programları
Chat programları karşınızdaki internet kullanıcılarıyla yetişek çatlak façaünü kullanarak yalnızca alfabelı, alfabelı ve sahnelü, sesli ve sahnelü kabil tercihe bandajlı olarak sohbet etmenize yardımcı olan yazılı sınavmlardır. Chat programlarının şimdiye derece kullanılmış en pop olanı güdük müddet önce Windows tarafından sonlandırılan MSN Messenger isminde entelekt mesajlaşma yazılı sınavmıdır. Bir öbür pop chat yetişek olan ve internetin söylence yazılı sınavmlarından kabul edilen Mirc ise hala kullanılmaktadır.

zurna sohbet
zurna sohbet