ucbasaktarim.com: Geniş Ağızlı Gübre Serpme Makinası

Üçbaşak Ekincilik, tarım makineleri sektörünün önde gelen üreticilerinden biridir ve
Kemre Serpme Makineleri, Ot Icma Tırmıkları, Traktör Eğin Yükleyicileri, Tesviye Kürekleri, Yeygi Kompozit Makineleri, Helezonlar ve
Konveyor Izole bant makineleri ciğerin ürettiği üstün kaliteli çözümleriyle tanınır.

Tarım Makinaları

Ekincilik makinaları ve ekipmanları çiftçilere, tüketicilerin isteklerine ve ihtiyaçlarına onat olarak üretim yapmalarına yardımcı olur. Orantılı aygıt ve ekipman olmadan çiftçiler, ihtiyaç olan yerinde besin üretimi, giyecek ve tahaffuz düzlemını sağlayamaz. Yüzlerce sene önce bütün insanoğlu ilkel tarım halletmeye başladı fakat günümüzde toplumun sadece çok ufak tefek bir kısmı(vürutmiş ülkelerde) toplumun bütününün ihtiyacını hakkındalayacak tarımsal üretimle uğraşmaktadır. Otomobil ve ekipmanlar buna olanak tanımaktadır. Türkiye, tarım ve tarım makinelerinin üretiminde önemli bir yere sahiptir. Kalan istek ve tarım sektörünün gitgide çeşitlenmesi, tarım makinelerine olan ihtiyacın da artmasına neden olmuştur. Teknoloji ile bile vüruten tarım makineleri, tarım aletleri, otomatik ve yardımcı tarım makineleri kadar ekipmanlar tarım sanayisini canlandırarak temellilığını sürdürmesinde önemli avantajlar sağlamıştır. Ekincilik makineleri, kullanılan amaca ve alana için farklılıklar göstermektedir. Ekincilikı kolaylaştıranbu makineler sayesinde üretim kolaylaşırken, ülke ekonomisi bile önemli ölçübile rahatlamaktadır. üste sadece tarım sektörü bileğil, ülkenin dış satım hacmi bile gitgide artmaktadır.

Üçbaşak Ekincilik , 2016 senesinde kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana Konya’daki 2000 m2’lik çağdaş üretim tesisinde geniş ürün yelpazesi, kalifiye iş gücü ve koca üretim kapasitesi eşliğinde otokton üretim gücüyle müşterilerine en yararlı hizmeti sunmaktadır. 20’nin üzerinde çhileışanı ile hareketli ve kudretlü ölümlü kaynağına ehil olan Üçbaşak Ekincilik, layihamdan Ar-Ge’ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere kadar bütün çözümlerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. İlk günden bugüne 10.000 adedi güzeşte makine üretimi ile 15 ’i çok ülkeye dış satım gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine ilhak kıymet sağlayıcı Üçbaşak Ekincilik; ağır Ar-Ge çhileışmalarının ışığında, ileri teknolojiyle standartlarını sakır sakır yükseltmektedir. Baki tekâmül ve sıfır yanılma üretim sistemi, Üçbaşak Ekincilik ürünlerinin hem dar zarfında hem bile dar haricinde güvenilerek kullanılmasının başlıca nedenidir. Üçbaşak Ekincilik, kaliteli ve dayanıklı ürünler üreterek kendini bulunduğu bütün sektörlerde kanıtlamıştır.

Üçbaşak Ekincilik olarak önemli ürünlerimizden bir tanesi bile “Kemre Serpme Makinalarıdır”. Kemre serpme makinası gübrelerin onat ve tartılı bir şekilde tevziını sağlar.
Gübreyi yerinde ve çın bir şekilde toprağa serpebilen Kemre Serpme Makinası ile abes basma yararlanmaı yapmadan, elinizdeki gübreyi ürünlerinize tam ve randımanlı bir şekilde dağıtabilirsiniz. Kemre Serpme Makinaları sayesinde tarla üzerinde henüz azca efor tüketme ederek çok henüz sağlıklı işlem yapabilirsiniz. Bu sayede toprağın abes olarak sışitamasını da önlemiş olursunuz. Toprağınız Kemre Serpme Makinası sayesinde çok henüz sağlıklı lakırtıır ve toprağınızdan henüz lüks sonuç ve sebzevat elde etmenize yardımcı olur.
Kemre serpme makinası ile gübrenin toprağa serilmesi ve homojen bir şekilde dağıtılması ciğerin kullanılan miktarların sağlıklı bir şekilde ayarlanması sağlanır.
Gübreler tohumların çimlenmesi ve olgunlaşarak normalinden henüz randımanlı bir şekilde yetişmesini sağlamaktadır.
Özellikle bile toprağın ve bitkilerin en eke gereksinimlerı olan gıda maddelerini sağlamaktadır.
Sonuç olarak gübreler hem toprağın yapkaloriın iyileştirilmesine katkı sağlarken hem bile bitkilerde vürutimin hızlandırılmasını sağlamaktadır.
Toprağa ve bitkiye bu kadar katkı sağlayıcı gübrelerin yararlanmaı konusunda çok önemli ve uyanıklık edilmesi müstelzim bir ilke bulunmaktadır.
Bu ilke gübrenin homojen bir şekilde dağıtılmasıdır. Kemre Serpme Makinası sayesinde gübreyi toprağa henüz homojen dağıtarak henüz randımanlı meallar elde edebilirsiniz.

Üçbaşak Ekincilik olarak bir öteki ürünümüz olan Traktör Eğin Yükleyiciler ile malzemeyi yere itmeden bir yerden diğerine duymak mümkündür. Bir yükleyici, istiflenmiş malzemeyi dayanak seviyesinden duymak ve bekleyen bir damperli kamyona ya da yalınlık bir hendek haksına unutmak ciğerin yaygın olarak kullanılır. Eğin yükleyici ile bile bir malzemeyi yere itmeden duymak mümkündür. Eğin yükleyiciler genellikle istiflenmiş olan bir malzemeyi dayanak seviyesinden duymak ciğerin kullanılmaktadır. Damperli bir kamyona veya hendek haksı kadar alanlara unutmak ciğerin tercih edilmektedir. Çift çeker 20 ila 200 HP arasındaki traktörlere geçerli art yükleyiciler, tak-çıkar kolaylığı kadar sebeplerden ötürü tercih edilebilir. Traktöre çıyaşlılabilir bir rabıtalantı parçbirliı üzerinden monte edilmekle beraber yükleyici kovası bileğmedarımaişettirilebilir ve biryoğun ağababaşmanla da oylumluletilebilir. Ana dahişenler genellikle hidrolik dahişenlerdir. Traktörün kendi motoru hem hidroliği hem bile şanzımanı çhileıştırmaktadır. Kepçe kolları ve kova da devinim ettirilir. Teleskopik hamallara için oldukça düşüt maliyetleri ve çok yönlülükleri bile art yükleyicileri cezbeden durumlar arasındadır.
Traktör art yükleyiciler ciğerin tercih edilebilecek biryoğun üretici ve satıcı firma bulunmaktadır.
Satın hava gerçekleştirirken üretici firmaların tercih edilmesi hem hediye hem bile kalite olarak kazanım sağlayabilir.
Üreticilerden satın bazı üründe özelleştirme olanakı da sunmaktadır.
Ekincilik makineleri sektörünün önde gelen üreticilerinden Üçbaşak Ekincilik’ın art yükleyici modellerini genel ağ sitemizden inceleyerek bilim sahibi olabilirsiniz.

Ot Icma Tırmığı biçbilimselş sap, yonca, ot, çayır ve benzeri ağızotu bitkilerinin cem ve balyalama medarımaişetlemlerinin kolaylaştırılması amacı ile, otların yayılması, çevrilmesi, toplanması ve namlu gestaltlması medarımaişetlemlerini sağlayıcı bir makinedir. Üçbaşak Ekincilik olarak Ot Icma Tırmıkları da tarım makinalarımız ortada bulunmaktadır. Ot Icma Tırmıklarımız , 4’lü Pimli ve Flanşlı Ot Icma Tırmığı , 5’li Pimli ve Flanşlı Ot Icma Tırmığı , 8’li Askılı Ot Icma Tırmığı , 10’lu Askılı Ot Icma Tırmığı , 8’li Çekilir Ot Icma Tırmığı , 10’lu Tekerli Çekilir Ot Icma Tırmığı olarak 6 esas gruba ayrılır.

Yeygi muhtelit makinası, besi hayvancılığı veya süt hayvancılığı fail çiftçiler ve üreticilerin hayvanları beslek sırasında iş eşyaünü azaltacak bir makinadır.
Hayvan beslenmesi sırasında uyanıklık etmesi müstelzim noktalar bulunmaktadır. İlk olarak hayvan beslemesine uyanıklık edilmediği gün hayvanın sütü ve etinden mahsul hileınamayacağını belirtelim.
Bundan dolayı hayvan besiciliği fail çiftçiler ve üreticiler ilk hamle olarak beslek sırasında hayvanlara verilecek olan buğday, yulaf, arpa, mıgizem vb. yiyecekleri birbiri ile karıştırmasını sağlamalıdır.
Bu şekilde hayvan alması müstelzim bütün besinleri vahit seferde alabilir ve henüz yararlı beslenebilir. Yeygi karmanın gestaltlması hayvanın tüketmesi müstelzim bütün besinleri bir araya getirerek henüz yararlı beslenmesine böylece henüz lüks mahsul almanızı sağlar. Askılı Tip ve Çekilir Tip ile bile Yeygi Kompozit Makinaları da Üçbaşak Ekincilik olarak ürün yelpazemizde mevcuttur.

Üçbaşak Ekincilik olarak çarelama makinalarımızdaki kalitemiz bile her ürünümüz bile başüstüneğu kadar en üst düzey kaliteyi ve kullanışı hedeflemiştir.
4 gruba ayrılan İlaçlama Makinalarımız sırasıyla Muallakr Tip (ölçün) , Muallakr Tip (Hidrolik) , Muallakr Tip Turbo Atomizer ve Çekilir Tip Turbo Atomizerdir.

Ülkemizin geleceği ve coğrafi gestaltsı kibar ve randımanlı bir tarımsal üretim ciğerin eke avantajlar sunarken jeopolitik konumu da dünya tarımı ciğerin önemli bir köprü medarımaişetlevi görmektedir.
Tarımsal üretim bileğeriyle dünyada ilk on ülke arasındaki konumuyla Ülkemizin henüz yararlı durumlara gelmesi ciğerin tarımsal dış satım noktasında Üçbaşak Ekincilik olarak bütün çhileışanlarımızın katkısıyla bile
Üçbaşak Ekincilik kalitesiyle ve ürünleri ile ülkemize katkı vermeye devam edeceğiz.

Ot Toplama Tırmıkları ve de daha fazlası için: https://ucbasaktarim.com/