pubg mobile hile satın al

Bu oyunun en çok oynanan oyunlar beyninde görev almasının en önemli nedenlerinden biri dünyalık ile (UC yöntemiyle) olta süresince alışveriş yapılabilmesidir. Bu Uc yöntemiyle olta mideersinde kostümler ve aksesuarlar satın alabiliyorsunuz. Uc yöntemiyle alışveriş yetişmek midein oyuna online yöntemlerle dünyalık yatırmanız gerekmektedir.

Günümüz Uc yöntemi ile alışveriş yetişmek o denli kolay bileğildir. Çünkü bu medarımaişetlemler dolar kuru üzerinden iş yapıldığından ödeyeceğiniz fiyatlar çok erdemli oluyor. Bu nedenle oyuncuların bu eşyaları ve ekipmanları alabilmek midein evet da oyunda elan zait silah gücü gibi hilelere servurmaktadırlar. Fakat bu hileleri kullanırken bu hilelerin üçüncü zevat tarafından hazırlandığının ve bu hilelerin mideine zararlı yazılı sınavmlar yükleye bileceklerini nazar ardı etmemelisiniz.

Pubg Mobile Oyununda Kullanılan Hileler
Bu alfabemızda Pubg Taşınabilir oyununda kullanabileceğiniz Pubg Mobile Hileleri midein sizlere hilelerden oluşan bir liste hazırladık. Bu listede sizler midein oyunu elan âlâ oynamanızı sağlayacak fakat yasak olan Pubg Mobile UC Hilesi, Pubg Mobile Wall Hack Hilesi, Aimbot, Aimfov gibi hilelere görev mevdutir. Başkaca bu listede Pubg Mobile oyununda yasaklanmayan Pubg Mobile Macro Hilesi gibi hilelere bile görev mevdutir.

Pubg Mobile UC Hilesi
Pubg Mobile Hileleri beyninde en mühlik olan ve hesabınızın banlanmasına illet olabilecek hiledir. Pubg Mobile oyununda UC sistemi mideerindeki mevhum paraların dolar kuru üzerinden hesaplanmasından dolayı bu mevhum paralar çok pahallıdır. Bu nedenle oyuncular olta içerisinde görev yer kostümleri ve aksesuarlar UC sistemiyle satın alabilmek UC hilelerine servurmaktadırlar. Fakat bu hileyi kullandıktan sonra oyunu oynayıp kazanılmış olduğunızda aldığınız hediyeleri dahi kullanamazsınız.

Mandepsi süresince satılan kostümler ve aksesuarlar sizin oyunu kazanmanızı evet da özge oyunculardan üstün bir hale gelmenizi sağlamayacaktır. Bu kostümler ve aksesuarlar sadece oyundaki karakterinizin görünümünü bileğmedarımaişettirecektir. Bu nedenle Pubg Mobile Hileleri beyninde görev yer UC hilesini kullanmamanızı salık ederiz. Bu hileler üçüncü zevat tarafından oluşturulduğu midein mideine zararlı yazılı sınavmlar eklenebilir ve sizin özel dosyalarınıza ve şifrelerinizi ulaşabilir. Bu şekilde sizlere maddi ve içsel ziyan verebilirler.

Pubg Mobile Wall Hack Hilesi
Pubg Mobile Wall Hack hilesi, Pubg Mobile Hileleri beyninde en çok dikkat gören ve özge oyunların hiç haz etmediği bir hiledir. Wall Hack, haddizatında olta yapımcıları tarafından turnuvalar esnasında kamu oyuncuların nerede olduklarını seyircilere tayin etmek midein kurdukları bir sistemdir. Fakat üçüncü zevat tarafından bu düzenek hacklenerek kötü amaçlı olarak oyunlarda kullanılmaya serlamıştır. Pubg şirketi bu hileleri kullananları tecziye etmek midein kalıcı yeni sitemler vüruttiriyor ve hilelerin çalışmasını engellemeye çalışıyor. Fakat ne yaparlarsa yapsınlar Wall Hack hilesi midein her saat bir defa bulunuyor.

Wall Hack Hilesi kullanan oyuncular Pubg oyununu haritasında görev yer duvarların arkasını rüyet özelliğine sahip olurlar. şayet rakip bir cidarın arkasında veya oyunda görev yer dağ ve tepelerin arkasındaysa bu kapan yardımıyla rakiplerinizi görebilirisiniz. Bu durumda rakipleriniz huzursında sizi hâllü bir konuma getirir. Rakiplerinizin yerlerine gereğince kendi konumuzu ve açınızı belirleyerek rakiplerinizi öldürebilirsiniz.

Pubg Mobile Aimbot, Aimfov ve Triggerbot Hilesi
Aimbot Hilesi, Pubg Mobile Hileleri beyninde en münteşir olan hilelerden biridir. Aimbot yalnızca kelime gibi görünse bile haddizatında Aim ve Bot kelimelerin birleşmesiyle oluşmaktadır. Aim, uğur yok etmek veya bir nesneyi nişan yok etmek medlulına gelirken Bot kelimesi, bir medarımaişetin kendiliğinden olarak yapılması medlulına hasılat. Bu dü kelimenin birleşimiyle oluşan Aimbot kelimesi ise kendiliğinden olarak nişan alma medlulına gelmektedir.

https://pubghilesi.org/

pubg mobile hile satın al

valorant hile satın al