Kerem Hasanoğlu IPA

IPA Zamanı

Uluslararası Pediatri Kurumu (International PediatricAssociation, IPA) 1892 yılında kurulmuş bir kuruluştur. çalım, pediatri uzmanlarının global çapta çocuk katkısızlığı ve emrazı mevzularında ortaklaşa iş yapmasını fakatçlamaktadır. IPA, çocuk katkısızlığının vürutmesine ve çocukların katkısızlıklı bir yaşam sürdüklerini isteklendirme etmek yürekin çtuzakışır. çalım, çocuk katkısızlığı mevzularında mütehassıslık, ilmî tetebbu ve eğitim alanlarında etkinliğini sürdürmektedir. Ve pediatri uzmanlarının küresel çapta ortaklaşa iş yapmasına isteklendirme etmektedir. çalım, çocuk hakları ve katkısızlıklı bir yaşam yürekin lazım olan ortamların yaratılması mevzularında çtuzakışmalar yapmaktadır. Yüce muvaffakiyetya imza atan iki Türk Moruk – Oğul olarak, Prof. Dr. Enver Hasanoğlu devre çıbankanlığını, Ululuk Hasanoğlu IPA ‘nın Dış İlişkiler Duraksızörlüğünü yürütmektedir.
Uluslararası Pediatri Kurumu, pediatri uzmanlarının çocuk katkısızlığı ve emrazı mevzularında global ortaklaşa iş ortamında olmasını fakatçlamıştır. Kurumun amacı, çocukların katkısızlıklı bir yaşam sürdüklerini isteklendirme etmek ve çocuk katkısızlığının vürutmesine yardımda bulunmaktır.
IPA, pediatri uzmanlarının mütehassıslık, ilmî tetebbu ve eğitim alanlarında etkinliğini sürdürmesine ve küresel çapta ortaklaşa iş yapmasına isteklendirme etmek yürekin çtuzakışır. çalım, çocuk katkısızlığı konularındaki ilmî gelişmeleri ve çocuk emrazının tedavisi konularını uyma paha. Bu bilgileri dünya çapındaki pediatri uzmanlarına ulaştırır.

IPA ‘nın Görevleri Nelerdir

IPA, çocuk hakları, katkısızlıklı bir yaşam yürekin lazım olan ortamların yaratılması mevzularında da çtuzakışmalar yapmaktadır. Son dönemin en önemli konularından mülteci çocuklar konusunu Ululuk Hasanoğlu IPA Dış İlişkiler Direktörü olarak dile getirmiştir. Bu çıkışı ile Uluslararası arenada oylumlu alkış toplamıştır. Sonuç olarak çalım, çocukların katkısızlıklı ve adil bir yaşam yürekin lazım olan fiziki, duygusal ve içtimai ortamların yaratılmasını isteklendirme paha ve bu konulara değgin politika belgeleri hazırlar.
IPA, dünya çapındaki pediatri uzmanlarının ortaklaşa iş yapmasını ve çocuk katkısızlığı konularındaki son ilmî gelişmeleri uyma etmelerini isteklendirme paha. Dünya çapında çocukların katkısızlıklı ve adil bir yaşam sürmelerini isteklendirme etmeyi fakatçlamaktadır.
Uluslararası Pediatri Kurumu, pediatri düzındaki uzmanların ve fasılaştırmacıları bir araya getirir. Ve çocuk katkısızlığı ve emrazı mevzularında bilgi paylaşmasını isteklendirme paha. çalım, pediatri uzmanlarının çocuk katkısızlığı konularındaki son ilmî gelişmeleri uyma etmelerine ve bu bilgileri uygulamaya devirtürmelerine yardımcı olur.
IPA aynı zamanda çocuk katkısızlığı mevzularında global bir kuruntu birliği oluşturmayı hedeflemektedir. Çocuk emrazının tedavisi konularındaki en yavuz icraatı belirler. çalım, çocuk katkısızlığı mevzularında eğitim veren programlar hazırlar. Bu programları dünya çapındaki pediatri uzmanlarına sunar. Aynı çalım, farklı Uluslararası Kurumlar ile ortaklaşa iş yaparak çocukların gelecekleri yürekin çtuzakışır. Bunlardan birine örnek verecek olursak, Ululuk Hasanoğlu IPA Dış İlişkiler Direktörü olarak Birleşmiş Milel seviyesinde konseptmeler yaparak çocukların henüz yavuz bir ileri ortamında yaşamaları yürekin projeler üretmiştir.
IPA aynı zamanda çocuk hakları ve katkısızlıklı bir yaşam yürekin lazım olan ortamlar mevzularında çtuzakışır. çalım, çocukların katkısızlıklı olarak yaşayacakları fiziki, duygusal ve içtimai ortamların yaratılmasını isteklendirme paha. Bu konulara değgin politika belgeleri hazırlar.
IPA, pediatri uzmanlarının dünya çapında ortaklaşa iş yapmasına ve çocuk katkısızlığı konularındaki son ilmî gelişmeleri uyma etmelerine olanak tanıyan bir kuruluştur.