Heets Sigara

Heets, elektronik sigara yahut IQOS takımı kullanılan bir duman ürünüdür. Bir IQOS cihazında ısıtılmış duman ülke aldığından, sigaraya benzemekle yanında, ananevi sigaralardan farklıdır. Heets, duman yaprağının özlerinden hazırlanmış ve sarma gerektirmeden cihaza duraksız konulabilen önemsiz parçalardır. Bu parçalar, IQOS heets sigara cihazında ısıtılır ve bu sayede esrar alegori buhar oluşur. Bu nedenle, Heets ürünleri, ananevi sigaralardaki kabil yanma nöbetlemi gerçekleştirmezler. IQOS takımı kullanan zevat sinein bir almaşık olarak sunulan Heets, bazı ülkelerde duman mamulleri yasalarına tabidir ve satın çalmak sinein belli yaş sınırlamaları bulunabilir.

Heets, Philip Morris International (PMI) tarafından üretilen ve piyasaya güruhlen bir duman ürünüdür. PMI, cihan genelinde en makro duman şirketlerinden biridir ve Heets’i 2014 yılında teşhistmıştır. Heets’in amacı, sigara içme hileışkatilklarını tadil etmek ve insanların elan azca zararlı bir opsiyon https://sigaramiz10.com/heets göndermek sinein ananevi sigaraların alegori geçebilecek bir ürün oluşturmaktır.

Heets ürünleri, farklı lezzetlerde mevcuttur ve kullanıcılar, damak zevklerine mütenasip olanı seçebilirler. Lezzetler arasında mentol, nane, çikolata, vanilya kabil seçenekler bulunabilir. Hatta, nikotin miktarları da ayrımlılık gösterir ve kullanıcının tercihine bentlı olarak seçilebilir.

IQOS takımı, Heets kullanımı sinein tasarlanmıştır. çeyiz, dumanü 350°C’ye derece ısıtır ve bu sayede Heets’in sineindeki duman özlerinin buharlaşmasını sağlar. Bu iş, dumanün yanması alegori, buharlaşması sebebiyle açığa çıdem kimyasalların azaltılmasına yardımcı olabilir. Bu nedenle, IQOS takımı ve Heets ürünleri, ananevi sigaralara göre elan azca zararlı olarak ikrar edilirler.

Heets ürünleri, bazı ülkelerde duman mamulleri yasalarına tabidir ve satın çalmak sinein belli yaş sınırlamaları bulunabilir. Hatta, kullanımı da yerel yasalara kapalıdır. Bu nedenle, Heets ürünlerini kullanmadan önce, bulunduğunuz ülkenin alakadar legal düzenlemelerini okumanız önemlidir.

Heets’in ananevi sigaralardan elan azca zararlı başüstüneğu iddiası, PMI tarafından meydana getirilen tetkikat ve testler sonucunda ortaya konulmuşdolaşma. Fakat, ürünün kolaylıkla heets kullanımı sebebiyle, bazı uzmanlar tarafından elektronik sigara kabil diğer duman ürünleri kabil tabilık örgücı olabileceği dair ikazlar örgülmaktadır.

Heets’in piyasaya güruhlmesi, cihan genelinde çeşitli tartışmalara niçin olmuşdolaşma. Temelı esenlik örgütleri, Heets kabil duman ürünleri üzerine endişelerini dile getirmişlerdir. Bu örgütler, Heets’in akciğer kanseri, yürek emrazı ve diğer esenlik problemlerine niçin olabileceğinden bulut etmektedirler. Hatta, duman ürünlerinin gençler üzerindeki tesirleri bile ağız kavgası konusu olmuşdolaşma.

Bununla yanında, bazı uzmanlar, Heets ürünlerinin ananevi sigaralara göre elan azca zararlı olduğunu ve sigara tevdi yönünde bir kadem olabileceğini savunmaktadırlar. Temelı ülkeler, Heets kabil ısıtılmış duman ürünlerini ananevi sigaralara almaşık olarak teşhismlamaktadırlar ve bu ürünler, sigarayı bırakmaya çhileışan zevat sinein tercih edilebilecek bir opsiyon olarak görülmektedir.

Sonuç olarak, Heets’in ananevi sigaralara göre elan azca zararlı başüstüneğu iddiası halen ağız kavgası konusu olsa da, ürünün kullanımı gittikçe yaygınlaşmaktadır. Kullanıcılar, duman mamulleri yasalarına mütenasip şekilde satın alarak, bulundukları ülkedeki legal düzenlemelere ve esenlik önerilerine mütenasip şekilde kullanmalıdırlar.