Heets Fiyat

Heets, elektronik sigara yahut IQOS çeyizı kullanılan bir duman ürünüdür. Bir IQOS aletinda ısıtılmış duman makam aldığından, sigaraya benzemekle bile, tradisyonel sigaralardan farklıdır. Heets, duman yaprağının özlerinden hazırlanmış ve sarma gerektirmeden cihaza aracısız konulabilen ufak tefek parçalardır. Bu parçalar, IQOS heets sigara aletinda ısıtılır ve bu sayede yaman namına buhar oluşur. Bu nedenle, Heets ürünleri, tradisyonel sigaralardaki üzere yanma emeklemi gerçekleştirmezler. IQOS çeyizı kullanan kişiler sinein bir almaşık olarak sunulan Heets, temelı ülkelerde duman mamulleri yasalarına tabidir ve satın soldurmak sinein makul evetş sınırlamaları bulunabilir.

Heets, Philip Morris International (PMI) tarafından üretilen ve piyasaya güruhlen bir duman ürünüdür. PMI, dünya genelinde en eke duman şirketlerinden biridir ve Heets’i 2014 yılında teşhistmıştır. Heets’in amacı, sigara içmece allıkışkatilklarını değiştirmek ve insanların elan az zararlı bir tutum https://sigaramiz10.com/heets göndermek sinein tradisyonel sigaraların namına geçebilecek bir ürün oluşturmaktır.

Heets ürünleri, farklı lezzetlerde mevcuttur ve kullanıcılar, damak zevklerine birebir olanı seçebilirler. Lezzetler beyninde mentol, nane, çikolata, vanilya üzere seçenekler bulunabilir. Antrparantez, nikotin miktarları da çeşitleme gösterir ve kullanıcının tercihine bağlamlı olarak seçilebilir.

IQOS çeyizı, Heets kullanmaı sinein tasarlanmıştır. Cihaz, dumanü 350°C’ye denli ısıtır ve bu sayede Heets’in sineindeki duman özlerinin buharlaşmasını katkısızlar. Bu muamelat, dumanün yanması namına, buharlaşması haysiyetiyle açığa çısoy kimyasalların azaltılmasına yardımcı olur. Bu nedenle, IQOS çeyizı ve Heets ürünleri, tradisyonel sigaralara nazaran elan az zararlı olarak kabul edilirler.

Heets ürünleri, temelı ülkelerde duman mamulleri yasalarına tabidir ve satın soldurmak sinein makul evetş sınırlamaları bulunabilir. Antrparantez, kullanmaı da lokal yasalara tutkundır. Bu nedenle, Heets ürünlerini kullanmadan önce, bulunduğunuz ülkenin müteallik kanuni düzenlemelerini okumanız önemlidir.

Heets’in tradisyonel sigaralardan elan az zararlı olduğu iddiası, PMI tarafından yapılan araştırmalar ve testler sonucunda ortaya konulmuşdolaşma. Ancak, ürünün haydi haydi heets kullanmaı haysiyetiyle, temelı uzmanlar tarafından elektronik sigara üzere başka duman ürünleri üzere bağımlılık örgücı olabileceği dair ikazlar örgülmaktadır.

Heets’in piyasaya güruhlmesi, dünya genelinde çeşitli tartışmalara niçin olmuşdolaşma. Temelı dirlik örgütleri, Heets üzere duman ürünleri hakkında endişelerini dile getirmişlerdir. Bu örgütler, Heets’in akciğer kanseri, yürek emrazı ve başka dirlik problemlerine niçin olabileceğinden endişe etmektedirler. Antrparantez, duman ürünlerinin kırayler üzerindeki tesirleri bile dil kavgası konusu olmuşdolaşma.

Bununla bile, temelı uzmanlar, Heets ürünlerinin tradisyonel sigaralara nazaran elan az zararlı olduğunu ve sigara salıverme yönünde bir hamle olabileceğini savunmaktadırlar. Temelı ülkeler, Heets üzere ısıtılmış duman ürünlerini tradisyonel sigaralara almaşık olarak teşhismlamaktadırlar ve bu ürünler, sigarayı bırakmaya çallıkışan kişiler sinein tercih edilebilecek bir tutum olarak görülmektedir.

Sonuç olarak, Heets’in tradisyonel sigaralara nazaran elan az zararlı olduğu iddiası halen dil kavgası konusu olsa da, ürünün kullanmaı yavaş yavaş yaygınlaşmaktadır. Kullanıcılar, duman mamulleri yasalarına birebir şekilde satın alarak, bulundukları ülkedeki kanuni düzenlemelere ve dirlik önerilerine birebir şekilde kullanmalıdırlar.